В Італії поліція затримала 77-річну бабцю, яка 50 років кермувала авто без прав

Photo by Edu Carvalho from Pexels
Синьйорі доведеться заплатити штраф у розмірі понад 5000 євро.

Протягом півстоліття дама за кермом авто подорожувала Італією без водійського посвідчення. І за 50 років ніхто ніколи не зупинив її для стандартної перевірки документів. Таким чином секрет пані, сьогодні 77-річної, залишався таким до тих пір, поки через тривіальну ДТП, у яку її авто виявилося втягнене, правда не спливла на поверхню, пише italia-ru.com.

Головна героїня цієї історії - пенсіонерка з невеликого містечка Правіздоміні, що в провінції Порденоне. Жінка перебувала за кермом своєї Suzuki, що стояла у заторі: аж раптово автомобіль, який слідував за нею, спробував проскочити, виїхавши на зустрічну, і зіткнувся з іншим транспортним засобом.

Коли місцеві поліцейські прибули для огляду, вони попросили водійські права синьйори, але пенсіонерка сказала, що забула їх удома. Знадобилося лише кілька кліків на сайті поліції, щоб з'ясувати, що у жінки немає прав. Підсумок - псевдоводійка отримала штраф в розмірі понад 5 тисяч євро з негайним затриманням транспортного засобу.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту