В Італії посилили карантин на Великдень: заборонена доставка продуктів і вихід з дому більше одного разу на день

Фото: annca, Pixabay

Президент регіону Сицилія Нелло Мусумечі підписав нову постанову напередодні великодніх свят, яка посилює вже запроваджені правила. Відтепер всім жителям острова забороняється виходити з власних будинків більш ніж один раз на добу, при цьому залишати оселю дозволено лише одному члену сім'ї (якщо мова не йде про життєво необхідні пересування, як, наприклад, візит до лікаря), пише italia-ru.com.

Також буде заборонена доставка продуктів додому на Великдень і у Великодній понеділок.

Крім того Мусумечі відновлює закриття протоки: з 9 квітня до 13 квітня транзит морем з Сицилії в Калабрію і назад дозволений тільки працівникам охорони здоров'я, співробітникам поліції і збройних сил.

А от щодо носіння масок на Сицилії не так суворо - вони обов'язкові лише для співробітників продуктових магазинів, які зобов'язані одягати їх навіть на відкритому повітрі. Більш масштабні заходи було б неможливо виконати, враховуючи, що на даний момент на острові дефіцит масок і рукавичок.

Нагадаємо, західні християни святкуватимуть Великдень 12 квітня.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту