Фото: Unsplash

В Італії судитимуть туристів, які вкрали 40 кілограмів піску з пляжу

"Злодії" везли пісок додому як сувенір.

Нещодавно на Сардинії (Італія) сталося свято: на пляжі острова повернули 10 тонн піску й мушель, які неслухняні туристи хотіли вивезти додому на пам'ять.

На острові знаменитий білий пісок вважається власністю місцевих жителів. Його забороняють вивозити з собою: іноді штраф може сягати до 3 тисяч євро.

Але не всі туристи про це знають. Італійські поліцейські затримали французів, які хотіли вивезти за межі країни 40 кілограмів піску. Як повідомляє The Guardian, його перевозили в машині в 14 пластикових пляшках. Французи хотіли відпливти разом зі "здобиччю" на поромі в містечко Тулон.

"Злодії" зізнаються, що не знали про заборону на вивіз піску на Сардинії. Попри це, французам тепер загрожує ув'язнення на строк від одного до шести років.

Нагадаємо, що штрафи також діють і на фотографування людей або визначних пам'яток у багатьох країнах світу. Щоб ситуація, як з французами, не повторилася, потрібно завжди бути готовим до несподіваних юридичних сюрпризів, коли їдеш за кордон. А то прикро за пісок у ролі сувеніра до в'язниці сісти ?.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту