В Італії тепер можна вирощувати марихуану в домашніх умовах

Фото: Pixabay by viciousartstudios
Лише в маленьких кількостях та для особливих потреб - каже суд.

Верховний суд Італії дозволив вирощувати марихуану в домашніх умовах. Він узаконив таку незаконну справу, пише Reuters.

Касаційний суд пояснює, що можна це робити у невеликих кількостях та виключно для власних потреб. Тільки в такому випадку це не буде вважатись злочином. Постанова була винесена ще 19 грудня, але повідомили про це тільки 26 грудня.

Звісно, таке рішення Верховного суду Італії спровокувало дискусію в парламенті. Сенатор правлячої партії підтримує курс на легалізацію каннабіса. А от лідер правої партії не підтримує легалізацію. До того ж його союзники заявили, що якщо правоцентристська коаліція прийде до влади, то першим ділом скасує це "абсурдне рішення суду".

Ну, скасують чи ні це рішення - звісно, цікаво. Але ще цікавіше те, як на таке "зелене" світло відреагують нароторговці та виробники марихуани. Так цікаво, що аж страшно.

Матерiали по темi
З 1 січня в тютюнових кіосках Італії почнуть продавати марихуану
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту