В Італії оголосили нові правила пляжного відпочинку: дистанцію доведеться тримати навіть у морі

Photo by Azat Satlykov on Unsplash
Між шезлонгами має бути не менше 2 метрів, між парасольками - 4,5 метра.

З початку літа в Італії вступить в силу протокол для відпочинку на пляжі, складений Вищим інститутом охорони здоров'я і Департаментом медицини, епідеміології, гігієни праці та навколишнього середовища, повідомляє italia-ru.com.

Головний пункт цього документа - дотримання на відпочинку соціальної дистанції: 5 метрів - між рядами парасольок, 4,5 метра - між парасольками в одному ряду, не менше 2 метрів - між шезлонгами. Соціальне дистанціювання має зберігатися навіть у воді.

Розважальні та спортивні заходи будуть заборонені. Басейни залишаться закритими, а кожен відпочивальник, йдучи доріжками, спеціально нанесеними для підтримки дистанції між людьми, мусить носити маску, поки не прибуде до своєї парасолі.

На платних пляжах заборонять розстилати рушники і лежати на піску. Кожен повинен буде залишатися на своєму шезлонгу.

Безкоштовні пляжі будуть відкриті, але навіть тут всі форми зборів громадян заборонять, необхідно буде тримати безпечну відстань.

Пляжі будуть контролюватися поліцейськими патрулями. У деяких випадках спостереження буде здійснюватися також з повітря поліцейськими безпілотниками.

В Іспанії тим часом і зовсім збираються встановити на пляжах пластикові перегородки.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту