В Італії з покупців почали брати гроші за примірку в магазинах одягу та взуття

Photo by freestocks.org on Unsplash
Таким чином бізнесмени вийшли на стежину війни з онлайн-торгівлею.

Власники італійських магазинів воюють з клієнтами, які приходять тільки для того, щоб приміряти товар, а покупки роблять на онлайн-сервісах, оскільки там нижча ціна.

Повідомляється, що італійська електронна торгівля переживає період розквіту. Покупки в інтернеті в цілому зросли на 15% в порівнянні з 2017 роком (одягу та взуття - на 21%). Третина всіх покупок здійснюється через смартфон і приносить обіг 35,1 мільярдів євро. Близько 25 мільйонів італійців регулярно роблять покупки онлайн, а 78% з них - як мінімум раз на місяць.


І ось власники магазинів вийшли на стежку війни з інтернет-конкурентами. Для людей, які тільки хотіли приміряти і не планували нічого купувати, власник бутику в центрі Сардзани, що в провінції Спеція, написав на вивісці:

"Щоб приміряти взуття, ви маэте заплатити 10 євро. Йдеться про депозит, який вираховується з вартості покупки. Якщо продаж не відбувається, то гроші мінусуються з наступного можливого придбаного предмета, вони ніби залишаються на вашому балансі".

Матерiали по темi
Вийшов промо-ролик нової лінійки одягу від Beyonce (відео)

Цю ж комерційну політику вже вибрали в Мілані, на Сицилії і в Трентіно-Альто-Адідже. У місті Тренто магазин спортивних товарів вирішив показувати продукцію з подвійною ціною. Одна - ціна інтернет-магазину, а друга - вартість товару з приміркою. Ті, хто вирішить приміряти пару взуття, проконсультуватися про якість і технічні характеристики товару, але не наважиться їх купувати, заплатять 10 євро.

Генеральний менеджер Confcommercio Ascom Bologna Джанкарло Тонеллі сказав:

"Немає закону, який дозволяє цю практику, але й немає закону, що забороняє її. Правильно це чи неправильно? Це результат зміни звичок споживачів. Однак продавець має пояснити ще до примірки, що покупець мусить заплатити".

Це рішення викликало багато суперечок і обурення тих, хто ходить по магазинах. Массіміліано Дона, президент Національної спілки споживачів, радить покупцям:

"Тримайтеся подалі від тих магазинів, які хочуть, щоб ви заплатили за примірку".

Ну а підступний "Йод" може порадити продавцям у таких магазинах вивчити кілька фраз, після яких покупці точно нічого брати не стануть, навіть якщо заплатили хоч 100 євро за примірку: "Вас ця блузка повнить", "Вам цей колір не личить", " У таких уже все місто ходить".

💰💰💰

Відсьорбни скоріш 100 грам – і мерщій у Телеграм!

Ти не п'єш? Кури бамбук – і скоріш до нас в Фейсбук!

Герман Старенький
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту