В італійському магазині за товари розраховуються сміттям

Фото: Facebook MINIWIZ
Покупці можуть на власні очі побачити переробку своїх відходів.

"Обмін" - головний девіз нового магазину у Порто-Рево (Сардиніо, Італія). Крамниця називається Exchange by MINIWIZ, її особливість у тому, що картки й готівка там не приймаються. Розраховуватись за покупку можна лише сміттям. А предмети інтер`єру та товари виготовлені винятково з відходів, які приносять відвідувачі. Старі речі на місці переробляються та продаються знову, пише Inspired з посиланням на сайт проєкту.

Магазин оснащений спеціальною машиною для переробки речей Trashpresso Miniwiz та розумним контейнером для сортування сміття. Він самостійно відстежує відходи, сортує їх за типами, а потім передає на переробку. Покупці можуть на власні очі побачити увесь процес сортування.

Фото: Facebook MINIWIZ

"Ви стаєте свідком усього процесу. Ніби в пекарні стежите за тим, як ваш хліб випікається в печі", – пояснюють автори проєкту.

Творці магазину пишуть: "Обміняйте свій вплив на забруднення планети на продукти, якими ви з гордістю поділитеся. Обмінюйте своє споживання одноразових товарів на міцні будівельні блоки для вашого будинку та міста".

Фото: Facebook MINIWIZ

Кажуть, що італійський унікальний магазин буде працювати до вересня. Але "Йод" має надію, що ця крамниця не тільки не закриється, а ще й відкриється в інших країнах світу. Діло то – корисне!

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту