В Ізраїлі загубили чи зіпсували результати 10 тисяч тестів на коронавірус

Фото: fernando zhiminaicela/Pixabay
Дані щодо COVID-19 перевіряють так довго, що вони втрачають актуальність.

Коронавірус здатен підкосити навіть доволі розвинені системи охорони здоров'я. Так, в Ізраїлі приблизно десять тисяч тестів на COVID-19 або загублені, або перевіряються так повільно, що до моменту отримання результату вони втрачають актуальність і сприяють формуванню некоректної загальної картини захворювання, пише 9tv.co.il.

Джерела, які оприлюднили цю інформацію, вважають, що причина криється в надмірній бюрократизації МОЗ. На першому етапі служба швидкої допомоги бере тести у тих, хто може бути інфікований коронавірусом. Після цього тести направляються до лабораторій, що входять у систему охорони здоров'я. Потім результати тестів передаються інстанціям МОЗ, а звідти - в лікарняні каси, чиї представники інформують людей про результати тестів.

Дії МОЗ під час епідемії коронавірусу в Ізраїлі нерідко зазнають критики. Наприкінці березня провідні ізраїльські лікарі закликали президента Нетаньягу терміново змінити генерального директора МОЗ, поки не почалася катастрофа.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту