В Китаї тестують 6G-Інтернет

Фото: Unsplash by NordWood Themes
Він може розвивати швидкість передачі даних до одного терабайта на секунду.

До України ще не дійшов 5G-Інтернет, а в Китаї в цей час запустили попереднє тестування 6G-Мережі. У це важкоо повірити, але це факт.😃

Займається цим компанія Xiaomi, пише китайське агенство "Сіньхуа". Гендиректор компанії Лей Цзюнь зазначив, що 6G зможе розвивати швидкість передачі даних до одного терабайта на секунду. Щоправда, як саме проводять тестування Мережі бізнесмен не розповів. 

Також Цзюнь згадав 5G-Інтернет, який, на його думку, значно поліпшить життя людей. Наприклад, завдяки ньому, з`явились відеоконференції нового типу, автономне водіння автомобілів та почав розвиватись хмарний геймінг

Додамо, попри пандемію, компанія Xiaomi хоче робити смартфони з підтримкою 5G. А від виробництва пристроїв зі звичайним 4G для китайського ринку компанія відмовиться.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту