В Києві встановили новий арт-об`єкт - серце з недопалків

Фото: Facebook Типичный Киев
На створення скульптури з незвичайного матеріалу пішло 20 днів.

На столичному Подолі встановили новий арт-об'єкт. Інсталяція присвячені проблемі куріння, пишуть на сторінці Типовий Київ і Facebook.

Незвичайна скульптура складається з двох мішків недопалків. З них протягом 20-ти днів склали величезне серце. Якщо бути точнішими, то розташоване воно на перетині вулиць Почайнинської і Сковороди.

Встановили арт-об'єкт в рамках акції "Люби, а не кури" на підтримку відмови від куріння і засмічення навколишнього середовища. Над проєктом працювали організації "Зелена генерація", "Резиденція думок", екоклуб "Зелена Хвиля" та центр "Життя".

"Активісти стурбовані проблемою куріння і забруднення екології, оскільки сигаретні недопалки вважаються найпоширенішим видом сміття в світі. Щорічно люди викидають повз урни близько 4,5 трильйона недопалків. До того ж, непогашені цигарки часто стають причинами пожеж, а вирощування тютюну виснажує грунт", - написали у Facebook.

Фото: Facebook Типичный Киев
Матерiали по темi
Люди почали більше курити під час пандемії. Всупереч закликам медиків
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту