В Києві з`явились спеціальні паркувальні місця для любителів штрафів

Фото: Facebook МВС України
Патрульна поліція у нас точно з почуттям гумору.?

Чи то до Дня жарту, який був 1 липня, чи то просто так, але Патрульна поліція України зробила дуже оригінальний хід. А головне - кумедний. Ну, і повчальний, звісно.?

У Києві з`явилась яскрава "дорожня розмітка" з написом: "Місце для любителів штрафів". Саме у такий спосіб поліція вирішила нагадати водіям, що паркуватися потрібно згідно ПДР. А інакше - любити платити штраф. 

"Будь-яка проблема вимагає комплексного підходу. Так, ми притягуємо до відповідальності таких водіїв-порушників. З початку року поліцейські винесли близько 40 тисяч постанов за порушення водіями транспортних засобів правил паркування. Але важливо ще й достукатися до свідомості кожного водія, зокрема, і ось такими превентивними заходами", - написали на офіційній сторінці МВС України у Facebook.

Наразі у столиці 65 таких паркувальних місць для "порушників", але хочуть зробити їх понад 100. Обирали з-поміж тих місць, де водії найбільш часто люблять паркуватися неправильно.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту