В Києві з`явиться віртуальний музей Івана Франка

Пам`ятник Івану Франку. Фото: Wikipedia
Автори створюють 3D-тур квартирою-музеєм письменника.

Міжнародний фонд Івана Франка за підтримки Українського культурного фонду реалізує проєкт "Віртуальний музей Івана Франка в Києві".

"Проєкт має на меті в інтерактивній формі, з використанням технологій віртуальної та доповненої реальності, популяризувати постать Івана Франка та його родини як в Україні, так і за кордоном", - пишуть на офіційному сайті.

Оцифровані автентичні експонати, які знаходяться в квартирі-музеї родини Франко, планують розмістити на спеціальній онлайн платформі. Ще автори розроблять 3D-тур з аудіогідом на чотирьох мовах.

В ході реалізації проєкту також передбачається проведення вуличних перфомансів для киян і гостей столиці. Де, коли і з ким можна буде зустріти Івана Франка в Києві, організатори  повідомлятимуть  на своїх сторінках в соціальних мережах.

Матерiали по темi
В Україні відновлять 100 пам`яток культури
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту