В книжковому магазині Санкт-Петербурга книги видають лопатою через вікно

Фото: Unsplash by Jonas Jacobsson
Це роблять для того, щоб уникнути контакту під час карантину.

Книжковий магазин "Фаренгейт 451", що знаходиться у Санкт-Петербурзі, придумав цікавий спосіб, щоб продавати літературу під час карантину. Щоб уникнути контакту і дотримуватись соціальної дистанції, працівники передають книги покупцю через вікно за допомогою лопати. Таким способом користуються з кінця березня, пише видання "Бумага".

Фото: книжковий магазин "Фаренгейт 451" для видання "Бумага"

Власник книгарні Платон Романов каже, що покупці спочатку замовляють книги, а потім забирають їх в магазині. Людям новий спосіб видачі покупки подобається, адже дехто приходить спеціально заради лопати.😊

Також Романов розповів, що з початком карантину продажі в магазині катастрофічно впали. В день замовляють лише одну-дві книги, тому працівники стараються компенсовувати це онлайн-зустрічами з письменниками та музикантами або, придумуючи різні акції. Наприклад, при купівлі трьох книг - маска в подарунок.

"Незалежний книжковий магазин не може існувати тільки в інтернеті. Це в першу чергу "третє місце", куди можна прийти, поспілкуватись на будь-яку тему, дізнатися про книги, про які раніше не чув, випити кави або чаю, це авторська добірка книг, у кожного з нас різний підхід до підбору асортименту. Зараз насамперед потрібно, щоб нам дали можливість працювати, в іншому випадку багато магазинів не переживуть періоду ізоляції. Ще місяць карантину може стати фатальним для більшості з нас", - поділився Платон Романов.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту