В корейських ресторанах заборонять робити селфі

Photo by Tommy Huang from Pexels
В місцевих закладах харчування створюють no bloggers zone.

Ресторани Південної Кореї хочуть заборонити людям знімати фото- і відеоселфі на їхній території. Блогери часто заважають оточуючим. Люди стали все частіше залишати заклад, побачивши "божевільних" з камерами. Якось один із постійних відвідувачів ресторану навіть посварився з блогером через те, що не хотів потрапляти до нього в кадр, пише Ellegirl.

Власник ресторану Гангмо розповів, що раніше він запрошував блогерів для просування бізнесу - реклама в соціальних мережах повинна була залучити нових клієнтів. Але вийшов зворотний ефект. Тож тепер зали в корейських ресторанах, швидше за все, будуть розділятися не тільки на зони для "тих, хто палить" і "тих, хто не палить", а й на no bloggers zone.

Блогери, в свою чергу, проти таких жорстких заходів. Засновник блогерської компанії "Нам" заявив, що це несправедливо:

"Неправильно забороняти блогерам робити фотографії і розміщувати їх в соціальних мережах. Зона no vlog - це дискримінація".

Матерiали по темi
Ресторан у Білорусі заборонив вхід фрілансерам з ноутбуками
Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту