В Люксембурзі громадський транспорт став безкоштовним

Фото: Wikipedia

Люксембург став першою країною, де відмінили оплату проїзду у громадському транспорті. З суботи, 29 лютого, пересуватись містом будь-яким видом міського транспорту стало абсолютно безкоштовно, пише DW.

У міністерстві сталого розвитку Великого Герцогства, куди входить департамент транспорту, розповіли, що подібні заходи раніше впроваджували в окремих містах. Відтепер таке правило безкоштовного проїзду діє на території всієї країни. Розповсюджується воно на залізниці (за винятком проїзду в першому класі), автобуси (крім низки нічних рейсів) і трамваї.

Головна мета дії - розвантажити дороги та спонукати людей відмовитись від автомобілів. Відомо, що щодня близько 200 тисяч осіб з Німеччини, Франції та Бельгії їздять на роботу в Люксембург.

Але хто буде покривати збитки від нового впровадження? Все дуже просто. Вияснили, що щорічно повністю безкоштовний проїзд для громадян буде обходитись близько 41 мільйона євро. Покриватимуть ці видатки за рахунок податкових зборів.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту