В Мережі висміюють новий безглуздий футбольний пам'ятник – скульптуру оголеного Андреса Іньєсти

Фото: twitter.com/elchiringuitotv

Муніципалітет Альбасете відклав відкриття статуї Андреса Іньєсти, яка покликана возвеличити історичний гол футболіста у ворота збірної Нідерландів у фіналі чемпіонату світу-2010. Урочисте відкриття статуї мало відбутися 11 липня, в день, коли буде відзначатися десята річниця перемоги Іспанії на чемпіонаті світу в ПАР, повідомляє Noticia.

Однак пандемія, викликана COVID-19, змусила організаторів відкласти цей момент до наступного року. Незважаючи на це, багато користувачів не обійшли увагою той факт, що відомий футболіст представлений в оголеному вигляді, і тепер змагаються в дотепності, постячи меми в своїх соціальних мережах.

Фото: Noticia

Скульптура є роботою валенсійського художника Хав'єра Моліна Хіла, чий проєкт переконав журі завдяки "оригінальності, якості та художній цінності".

Пізніше в офіційному акаунті міста опублікували пояснення: зображення не є фінальною роботою, в підсумковій версії статуї футболіста все-таки "одягнуть".

Матерiали по темi
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту