В Мережі з`явилась нова Grumpy Cat. І вона набагато сердитіша

Фото: Instagram grumpy_kitzia

Рік тому Мережу сколихнула звістка про те, що померла відома на весь світ кішка Грампі Кет (Найсердитіша кішка). І от з`явилась нова пухнаста, яка своїм виразом обличчя спокійно може скласти конкуренцію першій. Звати її Киця. Проживає кішка з українкою Вікторією Отдєльновою, яка переїхала в США шість років тому, пише BoredPanda.

Instagram у Киці з`явився у 2018 році, куди практично одразу налетіло купа шанувальників. Зараз у неї вже 53,5 тисяч підписників. Кажуть, що до власниці вже почали навіть надходити рекламні пропозиції, в тому числі з банківської сфери.

Вікторія каже, що Киця лише має такий злий чи то сумний вираз мордочки. Насправді, вона дуже лагідна та добра кішка, яка обожнює гратись. І, до речі, народилась Киця звичайною кішкою, а такий вираз мордочки в неї став з віком.

Але спокійна вона все ж не завжди.?

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту