В Міносвіти пояснили, коли запрацюють дитячі садочки

Photo by Stephen Andrews on Unsplash
Якщо коротко та чесно – ніхто поки не знає, але надія є.

Заклади дошкільної освіти можуть почати відкриватися тоді, коли в Україні закінчиться карантин.

"Садочки запрацюють тоді, коли закінчиться карантин в Україні. Усе залежить від епідеміологічної ситуації", - заявили тимчасова виконувачка обов'язків міністра науки та освіти Любомира Мандзій, яку цитує osvitoria.media.

На запитання, чи будуть працювати садочки влітку, вона відповіла наступне:

"Режим роботи закладу залежить від підпорядкування, типу і форми власності. Тривалість навчання в ньому дітей встановлюється засновником. Органи місцевого самоврядування, думаю, що швидко і оперативно відреагують на зміни, пов’язані з карантином, і врегулюють питання організації роботи закладів дошкільної освіти, коли дозволить епідеміологічна ситуація".

"Але ми всі разом маємо розуміти: можливо, вірус ослабне, але пандемія так швидко не закінчиться, як би нам хотілося. Тому ми мусимо навчитися жити в нових умовах. І найголовніше — забезпечити безпечність закладів освіти до повернення туди дітей", - додала Мандій.

Нагадаємо, школярі за парти цього року вже не повернуться – навчальний рік завершать дистанційно.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту