У Нью-Йорку заборонили використання пластикових пакетів

Фото: Unsplash by Daniel Romero
Заборона не розповсюджується на пакети для сирого м’яса, ліків і хімчистки.

Нью-Йорк повністю відмовився від одноразових поліетиленових пакетів. А відомо,щорічно у цьому штаті у користуванні понад 23 мільярди пластикових пакетів.

Закон про заборону їхнього використання у магазинах і супермаркетах ухвалили ще у березні минулого року. Він дозволяє власникам магазинів просити заплатити 5 центів за кожен паперовий пакет. Головна мета закону лежить на поверхні: захистити дику природу та боротись зі сміттям. І ось закон набув чинності 1 березня 2020 року. Штрафувати почнуть з 1 квітня цього ж року, пише CNN.  

Але заборона не розповсюджується на пакети для сирого м’яса, ліків і хімчистки. 

Влада штату безкоштовно роздала 700 тисяч торбин багаторазового використання.

Щоби допомогти жителям Нью-Йорку підготуватись до змін, губернатор штату Ендрю Куомо оголосив про проведення просвітницької кампанії "BYOBagNY".

"У цю хвилину поліетиленові пакети висять на деревах, валяються на вулиці, заповнюють наші звалища, забруднюють наші озера, річки й струмки - усе це завдає шкоди нашому довкіллю", - сказав губернатор. 

Якщо ж підприємства не дотримуватимуться правил, то можуть бути оштрафовані у розмірі 250 доларів за перше порушення та 500 доларів за будь-які подальші порушення того ж року, повідомляє The Guardian.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту