В обіг вводять нові 200 гривень. Що нового на купюрі

Фото: bank.gov.ua

Національний банк України презентував оновлену банкноту номіналом 200 гривень. В обіг новинку обіцяють ввести з 25 лютого.

"На банкноті нового зразка номіналом 200 гривень збережено основні зображення банкноти зразка 2007 року. Зокрема, на лицьовому боці розміщено портрет Лесі Українки, а на зворотному боці – зображення будівлі В’їзної башти Луцького замку. Портрет Лесі Українки переміщено у центр банкноти (раніше був з правого боку)", – коментують в НБУ.

Фото: bank.gov.ua
Фото: bank.gov.ua

Кольорова гама купюри така сама. Розмір нової банкноти не змінився – 75 x 148 мм. На ній, як і раніше присутні елементи захисту: водяні знаки, захисна стрічка, "віконна" захисна стрічка, SPARK-елемент, наскрізний елемент, латентне зображення, рельєфні елементи та мікротести.

Банкноти зразків попередніх років перебуватимуть в обігу одночасно з новими. Старі купюри не потрібно буде обмінювати. Новими купюрами Нацбанк заміщуватиме зношені та пошкоджені 200-гривневі банкноти зразка 2007 року. 

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту