Фото: прес-служба

Наталя Могилевська стала новим тренером "Ліги Сміху" (фото)

Вона пройшла своєрідне "посвячення" на літньому фестивалі шоу в Одесі.

В Одесу після дворічної перерви повернувся Літній кубок "Ліги Сміху".

На сцені "Морського вокзалу" з'явилися п'ять команд - "Стадіон Діброва", "Ніколь Кідман", "Трио разные и ведущая", "Готель 72" і "Вінницькі". Актори у своїх номерах стріляли у Вітальку, розігрували підліткову комедію, співали пісні-рімейки хітів Время и Стекло і проводили детектив в "одеському стилі".

Також на зніманнях стало відомо, що Наталя Могилевська стане новим тренером "Ліги Сміху" - на цю роль на сцені її посвятили партнери по грі, команда "Вінницькі".

Окрім того, шоу відвідав президент Зеленський зі своєю дружиною Оленою і сином Кирилом. Хоча Володимир в програмі участі не брав участь, "лігасмішники" все одно змогли оригінально залучити його до гумористичних сценок.

Особливістю виступу в Одесі стало проведення змагання чемпіонів "Ліги". Завдяки цьому на сцену знову вийшов Юрій Горбунов, який зіграв номер із "Загорецькою". Під час виступу учасники намагалися нав'язати йому ... його ж позашлюбного сина 😂. Оля Полякова знову виступила зі "Стоянівкою", а Ігор Ласточкін - з "Прозрачным гонщиком".

Переможців одеського шоу можна буде дізнатися у новому сезоні телевізійної версії "Літнього Кубка" і "Кубка чемпіонів", який стартує цієї осені.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту