В Празі планують побудувати найвищу будівлю міста - 135-метрову вежу з "родзинкою" (фото, відео)

Фото: скрін відео YouTube Trigema a.s.
Задумка авторів проекту - багатоповерховий будинок в який, наче б то, врізався корабель.

TOP TOWER - таку назву буде мати найвища будівля Праги, Чехія. Автори проєкту планують побудувати 135-метровий будинок, який буде мати свою особливість. Креативщики, скажемо ми, дуже постарались, щоб придумати такий екстер`єр. У будівлю, наче б то, врізався корабель, пише CNN. За допомогою цього судна, творці хочуть привернути увагу до проблеми глобального потепління, це і видно на відеоролику ініціаторів будівництва.

Відомо, що на конструкціях, які імітують корабель, будуть розміщені оглядові майданчики. Роботу планують почати 2021 року, адже зараз потрібно узгодити всі деталі з владою міста. На будівництво TOP TOWER піде приблизно 3 роки, а витратять на нього близько 2 млрд. чеських крон (84,5 млн. доларів).

Автори проекту Top Tower - розробники з компанії Trigema, скульптор Давид Черни і архітектор Томаш Цісар. 

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту