У США книги дітям почали доставляти безпілотники

Фото: Unsplash by Josh Applegate
Бібліотека у штаті Вірджинія стала першою, яка надає таку послугу.

Якщо дитина не може піти до бібліотеки, то бібліотека прийде до неї. Точніше не бібліотека, а книга. І не прийде, а прилетить.?

У США почали доставляти літературу дронами, повідомляє CNN.  Бібліотекарка Келлі Пассек з Вірджинії почала співпрацю з сервісом безпілотників Wing від компанії Google (Alphabet), і тому з`явилась така нова послуга. До речі, вперше у світі.

"Я завжди намагаюся придумати способи передати бібліотечні ресурси в руки моїх учнів і думаю, що це буде чудовий спосіб зробити це. З карантином і переходом до дистанційного навчання стало важливіше для дітей отримати ці книги для читання", - сказала Пассек.

Щоб замовити книги, учні заповнюють онлайн-форму на сайті своєї школи. І тоді вони можуть вибрати з понад 150 тисяч найменувань у каталозі бібліотеки.

"Ми раді можливості допомогти державним школам округу Монтгомері використовувати технологію безпілотників для продовження задоволення потреб учнів упродовж цього тривалого позакласного часу", - сказала представник Wing Алекса Деннетт.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту