У США пацієнтів з посттравматичним стресовим розладом будуть лікувати екстазі

Фото: Wikipedia

Усе ж таки екстазі можна використовувати у лікувальних цілях для деяких груп пацієнтів. До такого висновку дійшли в США та дозволили застосовувати MDMA-терапію для людей з посттравматичним стресовим розладом (ПТСР), пише New Atlas.

Розширений доступ на застосування заборонених раніше препаратів видало управління із санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів Америки (FDA).

Відтепер доступ до препарату буде доступний для пацієнтів до завершення клінічних випробувань. Наразі вже 50 пацієнтів з важкою формою ПТСР отримали доступ до MDMA-терапії.

Прийом речовини буде проходити строго під контролем лікарів та після тривалої роботи з психотерапевтом.

Додамо, що раніше речовину то дозволяли, то забороняли. Вперше FDA визнало, що екстазі все ж допомагає і видало дозвіл на клінічні випробування MDMA в 2016 році. Через рік терапії присвоїли статус проривний. Зараз екстазі добре себе зарекомендувало на стадії клінічних досліджень і проходить третю фазу випробувань.

Зазначимо, що дана інформація - лише цікаві факти, а не пропаганда якостей наркотичної речовини. Вона є оглядом останніх наукових досягнень в  застосуванні цих засобів в медичних цілях для порятунку життя чи лікування захворювань, інші методи боротьби з якими невідомі.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту