В США тимчасово призупинили виробництво аудіокасет через нехватку сировини

Фото: Pexels

Світовий брак сировини для магнітної стрічки призвів до того, що немає з чого виготовляти "старі добрі" відеокасети. Тому "Національна аудіокомпанія" заявила, що призупиняє їх виробництво в США. Кажуть, що найбільший виробник касет у світі зіткнувся з нестачею гамма-оксиду заліза, пише Pitchfork.

"Як ви могли помітити, в усьому світі зараз брак гамма-оксиду заліза - матеріалу, який використовується для якісного запису на магнітну стрічку. В результаті "Національна аудіокомпанія" отримала тільки 2 тонни матеріалу в цьому році. Цього недостатньо, щоб створити нормальну кількість касет і виконати всі замовлення в наш звичайний 30-денний графік", - пишуть у своєму повідомленні представники компанії виробника.

Фото: Pexels

У компанії говорять, що виконують замовлення по мірі появи сировини. До кінця року чекають 50 тонн гамма-оксиду заліза і тоді хочуть відновити свій звичний режим роботи. 

Додамо, що в останні роки аудіокасети знову стали популярними поряд з іншими фізичними носіями - вінілом і CD. У 2018 році продажі касет виросли на 23%.

Тільки ми повернулись до "вічного", то відразу нам натякають, що "кіна не буде". Але ні, кажуть, що не все втрачено, тому чекаємо відновлення виготовлення відеокасет з плівками. Бо вони, знаєте, як старенька паперова книжка (розумієте про що ми) - з них і фільми цікавіші, і музика приємніша. Ееех.😊

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту