В TikTok планують додати освітній контент

Фото: Unsplash by Kon Karampelas
Даватимуть поради у різних сферах - від математики до акторської майстерності.

Оце так оновлення на нас чекають.?

Соціальна платформа TikTok вирішила співпрацювати з сотнями університетів, експертами та благодійними організаціями і урізноманітнити свій контент. Вони планують додати освітні відео, повідомляє BBC.

Генеральний менеджер TikTok по Європі заявив, що платформа помітила інтерес користувачів до навчального контенту - відео з хештегом #LearnOnTikTok переглянули понад 7 мільярдів раз.

До переліку партнерів входять, зокрема Агентство охорони природної або культурної спадщини English Heritage, благодійна організація The Prince's Trust і Кембриджський університет. Також до ініціативи залучать співаків, акторів і психологів. Наприклад, вже відомо, що британський актор Шон Сагар буде ділитися порадами, як підготуватися до прослуховування. А телеведуча і математик Рейчел Райлі допоможе розвинути математичні навички.

Цікаво, чи долучаться українські зірки шоу-бізнесу чи вчені до ініціативи??

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту