В Tinder з'явиться тривожна кнопка на випадок жахливих побачень

Photo by Kon Karampelas on Unsplash
Якщо її натиснути, оператори додатку взнають ваше місцезнаходження та викличуть туди поліцію.

Онлайн-знайомства і реальні побачення, які за ними слідують, стають безпечнішими. Tinder впроваджує нову функцію - тривожну кнопку, яка захистить користувачів у разі, якщо щось піде не так, пише wsj.com.

Якщо ви на побаченні зрозуміли, що вам загрожує небезпека, можна просто взяти смартфон і клікнути на спеціальну іконку в Tinder. Додаток тут же визначить ваше точне місцезнаходження. Після чого з вами зв'яжеться оператор, щоб уточнити суть проблеми. Якщо вона справді така серйозна, співпрацівник Tinder викличе для вас поліцію.

Нова опція має з'явиться у додатку наприкінці січня. Поки розробники думають про те, як захиститися від випадкового натискання тривожної кнопки. Можна, звісно, просити ввести спеціальний код, але в критичних ситуаціях ця процедура може витратити дорогоцінний час.

Матерiали по темi
Реальні історії студентів, які шукають пару в Tinder: партнер на одну ніч чи кохання назавжди
Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту