В Україні будуть нові каналізаційні люки – їх виготовлять з тюбиків з-під кремів (фото)

Пластикові кришки значно дешевші за металеві та зношуються досить повільно.

Використали крем – здайте тюбик на переробку. Громадська організація "Україна без бідності" почала збір пластикових тюбиків, щоб робити з них каналізаційні люки. Про це активісти повідомили у себе у Facebook.

Нові кришки для люків виготовляють на заводі Полімертехгруп у Харкові. Зроблені вони зі 100% переробленої полімерної суміші, у вмісті якої і туби. Такі кришки значно дешевші за металеві, а ще зношуються досить повільно.

"Поки складно сказати термін експлуатації люка, але 30 років – це гарантовано. Після закінчення терміну експлуатації, вони можуть бути перероблені на нові люки", - розповідають активісти "Україна без сміття".

Здати тюбики від використаних кремів, гелів для душу та іншої побутової хімії можна у спеціальний пункт прийому, який на вулиці Саперно-Слобідській у Києві. Приймають тюбики зразка LDPE з кодом маркування 4 (знак, що показує те, що даний поліетилен низької щільності). Однак є прохання – перед тим, як принести тюбик, помийте його та зніміть з нього кришечку, адже зазвичай її роблять з іншого матеріалу.

Фото: Wikipedia

 

Знак LDPE з кодом маркування 4 (поліетилен низької щільності). Таку позначку шукайте на ваших тюбиках.

В коментарях під постом вже посипались схвальні відгуки користувачів. Сподіваємося, "каналізаційна революція" відбудеться вже найближчим часом.

Відсьорбни скоріш 100 грам – і мерщій у Телеграм! Ти не п'єш? Кури бамбук – і скоріш до нас в Фейсбук!

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту