Фото: pexels.com

В Україні - друга смерть від коронавірусу і ще семеро нових хворих

Загинула 33-річна жінка з Чернівецької області.

Станом на вечір 17 березня, в Україні зафіксували вже 14 випадків захворювання коронавірусом. Більшість з них визначили за останню добу.

Як повідомляє МОЗ (Центр громадського здоров’я), від інфекції загинули дві українки - окрім літньої жінки, яка раніше загинула у Житомирській області, зареєстровано смерть від коронавірусу 33-річної жінки з Чернівецької області.

Нові хворі в Україні віком 31, 10, 18 років, а також двоє дітей з Чернівецької області. Ще один випадок - 44-річний чоловік у Київській області, котрий повернувся за кордону.

У всіх випадках хворі контактували з пацієнтами, виявленими раніше.

На цю мить, статистика наступна:

- Чернівецька область: 10 випадків (1 летальний);

- Житомирська область - 1 летальний випадок;

- Київська область - 1 випадок;

- Київ - 2 випадки.

Спеціалісти МОЗ зазначають: більшість людей, що хворіють на новий коронавірус, переносять його, як звичайну ГРВІ. Власне, ця хвороба і є ГРВІ, але викликана невідомим раніше збудником.

Так Всесвітня організація охорони здоров'я оцінює летальність від COVID-19 на рівні 3,4%. Але варто пам'ятати, що для 96,6% хворих ця недуга не матиме таких наслідків.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Іван Желєзний
Саме страшне що китайці відкопали вірус,який помогає позбутися пенсіонерів...Адже лікарка з Радомишля заявила,що смерть 71річної жінки була передбачувана-вона за віком узоні ризику...Та й апарату для неї не було бо поступило ще 5 інфікованих...Мені 63 роки і для мене і таких як я не вистачить мабуть апарата штучного дихання.Хоча я 40 років відпрацював зварювальником на будівництві і легені мої самі розумієте...Тобто треба мені готовити дерев'яний макентош.Дожили...Державо!!!Якою ти стала жалюгідною...
18 бер 2020 р., 05:09
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту