Фото: Unsplash

В Україні хочуть зв'язатися з інопланетянами: для цього запустять два сигнали в космос

Частиною події може стати будь-який українець 😍.

28-29 вересня у Києві пройде вже традиційний фестиваль Kyiv Lights Festival.

Як повідомляє пресслужба КМДА, до столиці з'їдуться 22 художники з усього світу, щоб представити свої медіаінсталяції. Їх спроєктують на українські будівлі, завдяки чому на вихідних вечірнє місто перетвориться на рухому яскраву картинку.

До чого тут інопланетяни?

Паралельно цій події близько 8 вечора 28 вересня через телескоп у Золочеві Львівської області до космосу запустять радіосигнал, в якому зашифровано 100 тисяч дитячих малюнків. Він буде летіти 41 світловий рік до планетної системи TRAPPIST-1 у сузір'ї Водолія. Організатори сподіваються, що їхні повідомлення отримає неземна цивілізація, оскільки в сузір'ї є чотири екзопланети, теоретично придатні для життя.

Запуск радіосигналу покажуть у столиці завдяки художній візуалізації. Водночас біля будівлі КМДА у космос запустять другий промінь - світловий. Таким чином, з інопланетянами будуть зв'язуватися "подвійним ударом" 😁.

За подією можна буде спостерігати завдяки технології доповненої реальності. Для цього на смартфон потрібно завантажити додаток Promin Mriy.

І нехай прибуде з нами Сила!

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту