В Україні оберуть Бізнес-леді 2020

Це буде вже друга церемонія нагородження жінки-підприємиці року.

За даними Opendata число підприємниць в Україні останніми кількома роками зростає. У 2019 в країні було зафіксовано понад 827 тис. жінок, які створили та розвивають власні компанії. На підтримку і розвиток жіночого підприємництва в Україні у 2019 році Франко-українською торгово-промисловою палатою (CCIFU) було запроваджено спеціальну Премію "Створено жінками".

Цього року відбудеться вже Друга церемонія нагородження. Там назвуть ім’я жінки, котра нещодавно заснувала власну компанію в Україні та заслуговує на титул Бізнес-леді 2020.

Відбудеться захід 16 липня о 17:30 в UNIT.City. Його можна буде подивитись онлайн.

Мод Жозеф, директорка CCIFU, співзасновниця премії "Створено жінками" розповідає: "На жаль, у суспільстві ще й досі існують певні гендерні стереотипи, щодо жіночого бізнесу, проте українські бізнес-леді впевнено відвойовують право на успіх. Усе більше жінок відкривають власну справу й публічно розповідають про свої кар’єрні успіхи, мотивуючи своїм прикладом інших.  Тому ми вважаємо необхідним підтримувати ініціативи, на чолі яких стоять жінки".

Прийом заявок від кандидаток на звання Бізнес-леді року тривав протягом двох місяців і був відкритим для всіх жінок-підприємців, без обмежень віку і незалежно від сектору їхньої діяльності. Усього організатори отримали шістдесят дев’ять заявок, до шорт-листа увійшли одинадцять кандидаток.

Переможниця отримає грошовий приз розміром 100 тисяч гривень на розвиток власного бізнесу та п’ятиденну подорож до Парижу. 

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту