Фото: Unsplash

В Україні переводять годинники на літній час. Коли потрібно встигнути це зробити

Принаймні щось під час карантину змінюється 😂.

29 березня, у неділю, запроваджується літній час.

Стрілки годинника потрібно перевести на одну годину вперед. Офіційно це відбувається вночі (з суботи на неділю) - було 3.00, а стало 4.00. 

У міністерстві розвитку економіки зазначають, що ця традиція тягнеться в Україні ще з 1996 року.

Ми пофантазували, що можна зробити корисного до і під час переведення годинників.

1. Зайнятися пристрасним коханням і забути про час. Акурат під час переведення годинників, а це 3 ранку, можна буде загордитися тим, що змогли "на годину більше" 😅.

2. Вийти на пробіжку у сусідню кімнату. Схема незмінна - зміг пробігти довше.

3. Подивитися ще один серіал. Тут ніяка схема не працює, просто кумедно, що дивишся начебто стандартну кількість серій, але одна година перегляду десь загубилася 😆. А на карантині, як нам здається, ви через нудьгу вже почнете робити зарубки на стінах, скільки годин ви провели за кіношкою.

Якщо ви не запам'ятали, куди саме переводяться стрілки годинників навесні та восени, то ось вам зручний лайфхак: Весна - вперед Вертаємо, Осінь – назад Обертаємо.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту