В Україні почав працювати перший котик-журналіст (фото)

Фото: Facebook Віталій Мілевич
Все законно – тваринці, що живе в Одесі, навіть видали посвідчення працівника ЗМІ.

Якщо ви думаєте, що котики люблять лише пестощі, їжу та сон, то ви дуже помиляєтесь. Вони можуть ще й працювати. І не будь-де, а на телеканалі. Так-так, ми абсолютно серйозно.

На одному з одеських телевізійних каналів "Перший міський" тепер працює кіт. Його звати Ефір. Усе законно, адже в нього є тепер посвідчення журналіста.

Новину повідомив Віталій Мілевич, головний редактор телеканалу "Перший міський", який зауважив, що тепер кіт, як працівник ЗМІ, ще й має право носити зброю.

Коментарів вусатий Ефір поки що не давав, тому лишається тільки гадати, за які такі заслуги його взяли працювати на телеканал? Може, він відчуває, коли краще журналісту включатись в ефір чи добре знається на криміналістиці, щоб виїжджати на подієві репортажі? А, може, він просто слухняний, хороший і лагідний? За це його і полюбили та вирішили зробити повноправним працівником?

Матерiали по темi
Не перетворюй котика на невротика: вчені дослідили вплив господарів на домашніх тварин

Поки що не відомі також обов'язки котика та його зарплатня. Але одне питання дуже бентежить "Йод" – як же Ефір писатиме сюжети, у нього ж лапки!

Фото: Віталій Мілевич

Коментарів під постом з новиною про нового колегу зібралось безліч! Ось найцікавіші з них:

"Завжди, коли приходжу до вас на ефір, ваш кіт дивиться на мене зверхньо і оцінююче. Я був упевнений і вітався з ним, як з директором телеканалу. Причому за лапу".

"Головне, щоб Він не почав на себе нерухомість і бізнес оформляти".

"Це почуття, коли у кота більше шансів оформити акредитацію на одеський кінофест, ніж у тебе".

"Перший відносно незалежний журналіст".

Фото: Facebook Віталій Мілевич

Хоча, враховуючи, що у сучасному світі на котів навіть будинки переписують, не здивуємося, якщо Ефір дослужиться і до директора каналу.

Відсьорбни скоріш 100 грам – і мерщій у Телеграм! Ти не п'єш? Кури бамбук – і скоріш до нас в Фейсбук!

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту