В Україні представлять роботи фестивалю креативності "Каннські леви". Де дивитись

Це головна подія для представників реклами та креативних агентств. Й українців цими нагородами теж відзначали, чим не можна не пишатися 😊.

Шість українських міст на декілька днів поринуть у світ ідей, адже до наших кінотеатрів їдуть найцікавіші відео з премії "Каннські леви", якими щорічно відзначають найкращих у світі креативу. 

Покази відбуватимуться з 7 по 9 грудня у мережі кінотеатрів Multiplex. Два дні фестивалитиме Київ, і по одному дню - Львів, Луцьк, Дніпро, Харків та Одеса.

Цьогорічну добірку рекламних та соціальних відео характеризують оригінальні сюжети та музикальність, яка допомагає глядачеві краще зануритися у ролик та зрозуміти його меседж.

"Шедеври Cannes Lions вражають своєю майстерністю, надихають, в міру розважають. Всі, хто відвідував покази у минулі роки, знають – тут зібрані найкращі приклади робіт, які щороку стають еталоном для світових креативних еліт у створенні нових шедеврів", – розказав Костянтин Кузнєцов, офіційний представник фестивалю Cannes Lions в Україні, що організовують офіційний показ.

Зазначимо, що у 2019 році золото "Левів" отримали українські копірайтери Віталій Капустян та Ілля Янковський з агентства BBDO Ukraine. За ось це відео:

Коли дивитися?

  • 7 грудня - Львів (Spartak), Київ (Lavina, Проспект), Луцьк (Промінь)
  • 8 грудня - Харків (Дафі), Одеса (Gagarinn Plaza), Київ (Skymall)
  • 9 грудня - Дніпро (Дафі)

Квитки можна придбати на сайті multiplex.ua та в мобільному додатку Multiplex.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту