В Україні шукають фахівців, які поїдуть в Антарктиду за 25 тисяч в місяць

Станція "Академік Вернадський". Фото: uac.gov.ua
На станції "Академік Вернадський" відкрито 12 вакансій у команду полярників. Працювати щасливчики там будуть протягом року.

Розпочався конкурс в команду полярників у 25-у антарктичну експедицію. 12 відважних щасливчиків будуть цілий рік жити та працювати на станції "Академік Вернадський". Конкурс оголосив Національний антарктичний науковий центр МОН. Документи бажаючих приймають протягом місяця - до 1 листопада.

Станція "Академік Вернадський". Фото: uac.gov.ua

Кого шукають?

7 науковців, повара, лікаря, дизеліста-електрика, системного механіка та системного адміністратора зв'язку.

Загальні вимоги:

Відсутність хронічних хвороб та протипоказань працювати в умовах Антарктиди, володіння іноземною мовою, комунікабельність та витривалість.

Що отримаєте?

Харчування, спецодяг, санітарно-гігієнічні засоби, зарплатню у розмірі 25 тисяч гривень, Інтернет, консультацію та щоденний огляд лікаря, безліч емоцій та класний досвід.

Для того, щоб вас зарахували у склад експедиції, потрібно: подати заявку та документи (до 1 листопада), пройти співбесіду та психологічне тестування, отримати рекомендацію конкурсної комісії, пройти медкомісію та навчально-тренувальні збори. Тоді... Все - ви у складі полярної експедиції!😃

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту