В Україні створили першу профспілку працівників музичної індустрії. Що це означає

Організація, яка захищатиме й просуватиме музичну сферу та її представників.

Профспілка, перш за все, буде займатися взаємодією з Верховною радою. Члени організації планують подати депутатам пропозиції щодо створення профільного підкомітету музичної індустрії з подальшою розробкою програми його розвитку. 

До правління профспілки увійшли продюсер Михайло Ясинський, який став її головою. Заступниця - Ганна Степаненко. Третім членом організації стала співачка Оля Полякова.

Також до профспілки увійшли режисер Алан Бадоєв, продюсер Юрій Нікітін, саундпродюсер Максим Сікаленко (Cape Cod), продюсер і звукорежисер Вадим Лисиця, директор музичної PR/Digital агенції "Много Воды" Олександр Варениця, засновник видання LiRoom Олексій Бондаренко, співвласниця музичного видавництва BEST MUSIC Publishing Мар’яна Вороніна, співачка TAYANNA, засновниця форуму концертної індустрії Kyiv Music Days Євгенія Стрижевська та голова всеукраїнської асоціації дистриб’юторів, виробників і продавців професійного звукового та світлового обладнання Ольга Кушпитовська.

Серед сфери інтересів профспілки - захист авторського права в Україні та осучаснення українського законодавства, підтримка діяльності музичної сфери та захист інтересів її представників. 

Організація має 16 осередків у різних областях країни та перших учасників. 

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту