В Україні створили словник гендерних понять

Фото: Unsplash by Becca Tapert
Також у книзі можна знайти інформацію про жінок-президенток різних країн.

В Україні випустили перший словник про гендер. Називається він "Гендер у термінах, правових актах і практиці перетворень". Авторками книги стали науковиці Тамара Мельник і Лариса Кобелянська, пишуть на сайті Офісу Ради Європи.

"Розуміння значення та змісту гендерних понять є необхідним для розробки та ухвалення політичних і владних рішень, це сприятиме їх якіснішому наповненню та подальшому врахуванню гендерного виміру в усіх політиках і заходах", - ідеться на сайті.

У книзі зібрано більше 700 слів та словосполучень, які стосуються гендеру. Також там є міжнародні й національні документи, які визначають розвиток суспільства з урахуванням гендерного виміру. А ще можна знайти повну інформацію про жінок-президенток різних країн.

"Мова, правильне й адекватне розуміння понять і термінів, дають можливість утворювати й використовувати адекватні сенси. Це важливо в нашому повсякденному житті, але це надважливо, коли формується політика й формулюються змісти, які потім входять до законодавства", - сказала авторка Лариса Кобелянська в коментарі виданню 50%.

Поки що є тільки онлайн-версія словника. Але, сподіваємось, скоро вийде і друкована версія цього чогось нового і незвичного для нашої країни, але дуже цікавого.😉

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту