В Україні "святкують" Сумний понеділок: що це таке і чому нам всім погано

Псевдонаукове пояснення, чому понеділками так не хочеться нічого робити. Особливо, якщо цей понеділок - Сумний.

Немає сил, бажання що-небудь робити, ще й начальник на роботі дістав і ти тільки мрієш, щоб цей день закінчився?

Ні, це не реклама алкогольних напоїв на вечір. Це - "симптоми" Сумного понеділка, який у світі знають як Blue Monday. Чому "блакитний"? Насправді, цей термін перекладається як "пресинговий понеділок". Тому він так невесело звучить і у нас ?.

Сумний понеділок - це кожний понеділок останнього повного тижня січня, який є "найбільш депресивним днем ​​у році". Так вирішив британський психолог Кліф Арнаутт, який за допомогою математичних обчислень визначив, що саме у цей день всім нам стає максимально погано.

Як він це зробив? За допомогою формули, яка складається з погодних, психологічних і економічних позначень.

Не будемо розшифровувати їх усі, пояснимо по-простому. Арнаутт визначив, що саме в цю пору року у людей найменше мотивації діяти, ще і тисне короткий день і невелика кількість сонячних променів. Також люди усвідомлюють, що не виконали новорічні обіцянки самому собі, а свята вже не повернути. І, на додачу, потрібно виплачувати кредити за святкові покупки.

І хоча цю формулу вважають псевдонауковою, в глибині душі ми-то з психологом згодні. Тому що ну не може бути так просто погано ?.

Але є і плюс. Тепер ми знаємо, кого звинувачувати: Сумний понеділок!

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту