Фото: pixabay.com

В Україні триває тиждень проти булінгу: ігри, лекції та квести на захист здоров'я дітей

До акції долучилися багато шкіл, театрів й університетів країни.

17 вересня у всіх українських областях стартувала акція проти знущань з дітей у школах. Упродовж тижня в багатьох освітніх закладах, парках і будинках творчості будуть проходити заходи, присвячені захисту дітей від психологічного насильства.

Як повідомляє прес-служба Мін'юсту, тиждень присвячений також тому, щоб побороти в українському суспільстві байдужість до проблеми булінгу.

"Фізичне залякування, побиття, стусани, підніжки, поштовхи, блокування або дотики небажаним і неналежним чином - це все булінг! Систематичні словесні образи - це булінг. Соціальне залякування або цькування із застосуванням тактики ізоляції - це теж булінг. Образливі слова, брехня, несправедливі чутки в соціальних мережах і на просторах інтернету - це кібербулінг", - відзначають у міністерстві.

Акція проходить під хештегом #РазомПротіБулінгу. Наприклад, в Київському академічному театрі опери й балету для дітей пройде лекція-журнал на тему "Разом проти насильства і булінгу". У Вінницькій області на підтримку тижня проведуть уроки та ігри "Злови булінг за хвіст". Жителям Донецької області пропонують приєднатися до квестів "Тест Білборда й кохання в Інтернеті".

Повна афіша заходів - за посиланням.

Матерiали по темi
Авторка дитячої книжки про булінг: "Її варто прочитати для того, аби дізнатися, як багато діти не розказують"
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту