Фото: Офіс президента

В Україні відбувається обмін полоненими: до нас повертаються 19 людей з ОРДО

Також планується обмін з полоненими на території окупованої частини Луганської області.

16 квітня стартував третій етап обміну полоненими між Україною й ОРДЛО.

Як повідомляє Офіс президента, з ранку в Україну під наглядом ОБСЄ і Червоного хреста повертають 19 полонених з території окупованої частини Донецької області. Обмін відбувається біля Горлівки. Пізніше планують провести обмін з Луганськом.

"Взаємне звільнення утримуваних осіб відбувається в рамках формату "всіх на всіх". Для президента України Володимира Зеленського і для української влади в цілому цінним є кожен, кого незаконно утримують на окупованих територіях або в іншій країні. Україна повинна звільнити всіх своїх громадян", - йдеться в заяві ОП.

Українська правда з посиланням на новини Донбасу повідомляє, що обмін уже завершився. Відповідно до карантинних заходів, звільнених відправлять на обов'язкову обсервацію.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту