В Україні відновлять 100 пам`яток культури

Бережанський замок, Тернопільська область. Фото: Facebook Олександр Ткаченко

Наступного року в Україні почнуть процес відновлення 100 культурних об`єктів. Це частина національного проєкту "Велике будівництво", повідомив на своїй сторінці у Facebook міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

"Ми вдячні Президенту за підтримку ініціативи міністерства. Вперше за 30 років незалежності ми реально зможемо відновити історико-культурну спадщину. Яка, подекуди, в критичному стані - занедбана й напівзруйнована. Та ці об’єкти є кодом нашої нації. Збереження їхньої автентичності та духу - наша відповідальність, наповнення новим змістом - наш обов’язок перед наступними поколіннями", - написав Ткаченко.

Проєкт наразі готовий для розгляду міністерствами та буде презентований їм найближчим часом. Ось декілька об`єктів з переліку: Національний художній музей України в Києві, Харківський національний академічний театр опери та балету ім. М. В. Лисенка, Палац Потоцьких в Одесі, Бережанський замок на Тернопільщині та Палац Підгорецького замку на Львівщині, Національний заповідник "Хортиця" та Музей історії запорозького козацтва у Запорізькій області.

Фото: Facebook Олександр Ткаченко
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту