Фото: vogue_ukraine

В Україні виходить перший номер чоловічого Vogue

На обкладинці - нідерландська модель Паркер Ван Ноорд.

1 квітня в Україні випустили перший номер чоловічої версії журналу Vogue.

Про це повідомляють в інстаграмі видання.

"Коли ми планували створювати цей журнал, ніхто не міг уявити, що на нас чекає пандемія COVID-19. Ми не могли й здогадуватися, що за пару тижнів опинимося в іншому світі. Але номер надруковано, і 1 квітня ви побачите його в супермаркетах і кіосках, які працюють під час карантину", - повідомила редакція.

View this post on Instagram

Vogue Man UA debuts with its S/S 2020 issue 👏🏻 Команда Vogue UA представляє перший номер Vogue Man UA. Коли ми планували і створювали цей журнал, ніхто не міг уявити, що на нас чекає пандемія COVID-19. Але номер надруковано, завтра ви побачите його у супермаркетах та кіосках, які працюють під час карантину. Номер можна придбати у відкритих точках продажу преси або онлайн на smartpress.com, pressreader.com, Magzter. Сподіваємося, що Vogue Man UA стане вашим супутником у ці непрості часи — і надихне продовжувати жити на всю силу, адже рано чи пізно все повернеться і стане на свої місця. А тим часом бережіть себе і своїх близьких! Photo: Mathew Brookes @matthewbrookesphoto Style: Brais Vilaso @braisvilaso Hair: Terry Saxon @terrysaxonhair @artistsunit Grooming: Maria Olsson @mariaooolsson @ Open Talent Paris Producer: Gabi Besevic-Simpson @gabibesevicsimpson @clmagency Digital: Pablo Azevedo @pablodiscobar @_dfactory Photographer assistants: Fred Valezy @fredvalezy, Margaux Jouanneau @margauxjouanneau Stylist assistant: Valentine Jaquier @valentine_j Model: Parker Van Noord @parkervannoord @bananasmodels

A post shared by Vogue UA (@vogue_ukraine) on

У першому випуску розповідають про базовий гардероб чоловіків на весну 2020 року, про нові імена у світі культури та моди, про годинники й тренди у велнесі.

На обкладинку помістили "найуспішнішого чоловіка-модель Паркера Ван Ноорда".

View this post on Instagram

Команда Vogue UA представляє перший номер Vogue Man UA. Оглядаючи зміст журналу, ми розуміємо, що він актуальний як ніколи. Ми завжди, за всіх часів цінуватимемо унікальних людей — тих, хто готовий до будь-яких випробувань і змін, хто не зважає на обставини, творить, любить свою справу і усвідомлює, для чого він живе. Саме такі особистості стали окрасою цього номера: ⠀— Найуспішніший чоловік-модель Паркер Ван Ноорд @parkervannoord — на обкладинці Vogue Man UA. ⠀— Видатний письменник і поет Сергій Жадан @serhiy_zhadan, чиї твори перекладено двадцятьма мовами. ⠀— Найславетніший скелелаз світу Олександр Хоннолд @alexhonnold, за прикладом якого сьогодні йдуть мільйони нових прихильників цього виду спорту. ⠀— Відомий кліпмейкер Алан Бадоєв @alanbadoev, чиє ім’я стало потужним брендом. ⠀— Найпрогресивніший fashion-дизайнер Стефано Пілаті @stefanopilati, що проміняв роботу у престижних Домах моди на власний, нехай поки що невеликий проєкт Random Identities. На честь виходу Vogue Man UA цього тижня головний редактор Vogue UA Пилип Власов @mrphilippvlasov та герої номеру Сергій Жадан та Алан Бадоєв дадуть відповіді на 10 запитань #10Questions від читачів. Слідкуйте за анонсами в сторіз.

A post shared by Vogue UA (@vogue_ukraine) on

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту