В Україні вперше випустять комікс для незрячих людей (фото)

Фото: istpublishing.org
Проєкт представили у трьох форматах: книжки, постери та гіпсові рельєфи з аудіосупроводом для виставок.

"Комікс має показати, що можна відійти від пропаганди і фантастичних сюжетів, зосередившись на житті реальних людей", - розповідають автори досить незвичного проєкту – коміксу для незрячих людей. Його випустить IST Publishing - незалежне мале видавництво, що спеціалізується на книжках про сучасну культуру та мистецтво, пише The Village.

Історія має назву Blindman (англ. – "незрячий"): вона написана шрифтом Брайля з використанням різноманітних рельєфних форм. Комікс розповідає про незрячого героя, який торкається стіни й відчуває коливання звукових хвиль.

Проєкт представлений у трьох різних форматах: книжки, постери та гіпсові рельєфи з аудіосупроводом для виставок. 

Фото: istpublishing.org

Автори додають: "За героїчною назвою "Блайндмена" ховається висловлювання не про подвиг, а історія про зустріч зі світом і самим собою".

Книга-комікс вийде вже 30 вересня, а гіпсові рельєфи покажуть у галереї The Naked room (Київ) ще раніше - з 30 серпня до 3 вересня.

Матерiали по темi
Британське видання опублікувало комікс про Революцію Гідності (фото)
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту