Фото: pixabay.com

В Україні вручать антипремію "Це Яйце". Її присуджують за найбільш сексистське висловлювання в ЗМІ

Запропонувати "номінанта" може кожен охочий.

5 грудня в Києві пройде вручення антипремії, присвяченій сексизму в ЗМІ. Ініціатива називається "Це Яйце", її заснували активісти з громадських організацій "Жінки в медіа", "Інститут масової інформації", "Zmina.Центр прав людини" та ін.

Як повідомляє Platfor.ma, її присудять авторам найбільш нетолерантних висловлювань і публікацій в медіа. Номінувати кандидатури може кожен охочий, крім органів державної влади, місцевого самоврядування та політичних партій.

Всього в антипремії 2 номінації:

💋 "Сексистський матеріал" - сюжет або публікація з нетолерантними висловлюваннями, що з'явився на телебаченні, радіо або в онлайн-ЗМІ;

💋 "Сексистське висловлювання" - конкретне висловлювання публічних осіб (політиків, лідерів думок та ін.), які транслювали в ЗМІ або соцмережах.

Умова: матеріали беруться за період публікації з 1 листопада 2018 року по 1 листопада 2019 року.

Вносити своїх кандидатів можна у цій формі до 15 листопада. Офіційний хештег антипремії - #цеяйце.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту