В Україні з аншлагом виступив Марк Мартел, якого називають "реінкарнацією" Фредді Мерк'юрі

Канадський музикант під час виступу назвав українців особливими, і сказав, що концерт в Києві - найкращий з усіх, що у нього були за час світового турне. І, схоже, не обманював - у нас є докази.

Абсолютно шикарний біографічний фільм "Богемна рапсодія" оживив інтерес до творчості легендарної рок-групи "Queen", а також виховав армію шанувальників-неофітів. Тому не дивно, що виступ в київському "Палаці "Україна" канадського співака Марка Мартела вiдбувся при повнiй залi - sold out!

Ще не чули про нього? Розповідаємо: Марк - 42-річний музикант з Канади, який абсолютно геніально копіює найзнаменитіші голоси в історії музики. Того ж Лучано Паваротті. Але на життя Мартел заробляє виступами по всьому світу з Queen Show, виконуючи композиції культової групи голосом самого Фредді Меркьюрі. Робить це майже один-в-один. Це визнає сам Роджер Тейлор, екс-барабанщик "Квінів", який особисто відібрав Марка для триб'ют-проекту Queen Extravaganza.

Крім того, ви ж його вже чули: саме Мартел озвучував бiльшу частину музичних партій в фільмі "Богемна рапсодія", бо актор Рамі Малек, безумовно, талановитий, але не в співі.

І на цьому тижні Марк Мартел приїхав до нашої країни.

Рiзниця за віком серед шанувальників творчості культового гурту в "Палаці "Україна" була від 10 років (хоча були на концерті навіть батьки з немовлятами) до 70-ти. Нічого дивного: Queen в наступному році виповниться півстоліття, а інтерес до музики групи не слабшає.

Ну, а Марк Мартел - це взагалі особливе явище. На сцені він гармонійний настільки, що його жартома (а хтось і всерйоз) називають "реінкарнацією" самого Фредді Мерк'юрі. І Марк свій талант використовує, не соромлячись: голос - майже один в один, харизма присутня, і фірмову поведінку на сцені Маркьюрі він копіює досить схоже. І навіть зовні вони схожі.

У Києві його виступ "зайшов" на-ура! На самому початку концерту я зробив прогноз: до фіналу сидіти на своїх місцях ніхто вже не буде. Помилився - це сталося вже до середини виступу, і багато пісень зал виконував разом з музикантами. А ближче до фіналу Мартел зізнався зі сцени, що публіка в Україні його приємно здивувала: "Цей концерт - краще, що було за весь мій тур. Я недавно був у Бразилії, виступав перед чудовою місцевою публікою, але ви - просто особливі!" - заявив Мартел зі сцени під овації.

Подумалося, що артист заграє з публікою, але в щирість його слів повірилося вже після. Через кілька годин по закінченню концерту Мартел виклав відео фінальної пісні "Love of my life" на своєму каналі в Youtube з таким підписом: "Спасибі, Київ! Ти звучав прекрасно сьогодні ввечері 3800 голосами!" Так ось: на каналі Мартела є відео з інших виступів по всьому світу, але таких слів він більше нікому не писав, та й такої атмосфери теж не було (подивіться - переконайтеся).

Загалом, щось підказує: канадець сюди ще приїде. Ну, а інтерв'ю з "голосом Фредді Мерк'юрі" Марком Мартелом чекайте найближчим часом на нашому сайті.

Руслан Меженський
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Julia Breger
Киевляне были изумительными, но у Тель-Авиве зрители встали уже после первой песни и пели с ним весь концерт. Я в жизни не видела такого приема.
10 черв 2019 р., 11:04
allealter
не в Бразилии, а в Мексике
10 черв 2019 р., 08:46
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту