В Україні запровадили передвищу освіту

Фото: Pexels
Зеленський підписав указ, що дозволить коледжам і технікумам готувати бакалаврів.

Президент України Володимир Зеленський підписав нову ухвалу - закон "Про фахову передвищу освіту".  Це означає, що вже з 2020 року українські коледжі та технікуми фактично працюватимуть у системі вищої освіти - готуватимуть фахових молодших бакалаврів, і більше не набиратимуть "молодших спеціалістів".

Також документ запроваджує ряд змін у цій галузі. Наприклад, не буде обмежень студентів за віком та кількістю вже отриманих дипломів за бюджетний кошт. Вводиться вільний вибір форми отримання освіти: мережева, дуальна, навчання на виробництві і т.д.

Закон набере чинності через місяць від дня його опублікування. Кабмін під час підготовки проекту держбюджету України на 2020 рік та наступні роки має врахувати видатки, необхідні для фінансування здобуття фахової перед вищої освіти.

Раніше Володимир Зеленський скасував в Україні шкільну форму. 

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту