В Україні запустять онлайн-кінотеатр для перегляду вітчизняного кіно

Глядачі зможуть легально дивитися фільми по підписці або купуючи тільки один продукт.

31 грудня в Україні у тестовому режимі запрацює сервіс "Такфлікс". Це онлайн-платформа для перегляду українського авторського та незалежного кіно, повідомляє The Village Україна.

Першим на сайті стане доступний перегляд фільму "2020: Безлюдна країна" Корнія Грицюка. Це антиутопічна стрічка про майбутнє, в якому внаслідок міграції на території України залишається тільки 8 людей.

Обіцяють прозору систему оплати за користуванням платформи. Зокрема, на сервісі буде доступною функція сплати за перегляд лише одного фільму - ніби купуєш онлайн-квиток лише на одну визначену стрічку.

50% прибутку від продажу квитків отримають режисери та творці фільмів.

Авторкою сервісу є українська режисерка Надія Парфан. Сайт створили з метою надавати українцям можливість легально переглянути якісне українське кіно останніх років.

Матерiали по темi
Бізнес-таємниці української молоді: як виграти грант та провести кінофестиваль
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту