В Великобританії випустили картку з чистого золота (відео)

Фото: Unsplash by Dmitry Demidko

Золота картка - це тепер не просто назва картки VIP-клієнта, а назва банківської картки в найбільш прямому значенні, якщо так можна висловитись.

Британський Королівський монетний двір випустив платіжну банківську карту з чистого золота. Її вартість - 18750 фунтів стерлінгів (23,5 тисяч доларів), про це пише CNBC.

Картка виготовлена з 18-каратного золота. Виробники кажуть, що вона розрахована на людей, які вміють цінувати предмети розкоші високої якості.

Власники такого багатства зможуть розраховуватися карткою без  комісій у будь-якій країні. Тобто додаткові кошти за транзакції з обміну валют стягуватись не будуть.

Хоча ми думаємо, що носити просто цю картку в гаманці, навіть, якщо на ній не буде не копійчини, вже - ризик. Багатство і розкіш до морозу по шкірі. Уууух.??

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту