В Японії поліція нагородила кішку, яка допомогла врятувати людину

Фото: Unsplash by Erik-Jan Leusink
Пухнаста отримала за свою відвагу великий пакет кошачого корму.

Поліція японського міста Тояма нагородила кішку за те, що вона допомогла врятувати життя літній людині. Пухнасту звати Коко, пише Kyodo News.

Усе сталось наступним чином. Жінка гуляла вздовж каналу і помітила кішку, яка пильно вдивлялась у воду і наче хвилювалась через щось. Це і була Коко. Вона стежила за чоловіком, який лежав у каналі на спині й не міг встати. Жінка миттєво зреагувала та покликала на допомогу свою дочку, що жила неподалік. Згодом підбігла і власниця кішки з двома своїми синами. Всі разом вони витягнули чоловіка з води. Сильно він не пошкодився, дістав лише подряпини. Як він потрапив у канал - ну уточнюють.

За декілька днів поліція міста вручила п'ятьом рятувальникам подячні грамоти, а Коко - пакет котячого корму.

Власниця кішки зазначає, що пухнаста лякається чужих людей. Це підтвердилося навіть під час нагородження, коли начальник відділу поліції хотів погладити Коко по голові, але в цей момент вона відвернулася від нього. А от чоловіка врятувати з каналу допомогла. Все ж десь глибоко в душі - відважна.?

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту