В Японії пошили футболки з вбудованим кондиціонером (фото, відео)

Одяг надійде у масовий продаж вже наступного року – правда, поки чомусь лише для чоловіків.

Схоже, глобальне потепління (до речі, найстрашніше за останні 2 тисячі років) не залишає людству іншого виходу, як ходити вулицями з переносними кондиціонерами. В Японії подумали, що було б зручно зробити їх настільки маленькими, аби вони поміщалися в одяг. І вже пошили пробну партіє футболок, де кондиціонерчик вбудований у невеликий розріз на спині, повідомляє elpais.com.

Фото: elpais.com

Невеликий пристрій (його параметри 5,4 см – 2 см – 1,6 см) важить 85 грамів та управляється смартфоном за допомогою Bluetooth.

Правда, розробники поки створили лише чоловічу модель футболки. Тому жінкам доведеться діждатися своєї черги "на охолодження". В Sony пояснили це тим, що створювали свою модель для бізнесменів, які змушені носити навіть у сильну спеку ділові костюми.

У масовий продаж футболки з кондиціонером надійдуть у 2020 році і будуть представлені у двох цінових категоріях – 105 євро та 167 євро.

Автори винаходу стверджують, що кишеньковий кондиціонер розроблений таким чином, що ніяк не зашкодить голові та обличчю – він тільки гарантує свіжість у тілі. У спекотні дні Reon Pocket може знизити температуру на 13 градусів від тієї, що показують стовпчики термометрів.

До речі, футболку можна використовувати цілий рік – у холодну пору кондиціонер зможе "підігріти" свого власника на 8 градусів.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту